قهرمانی تیم شبهای گلوبندک در جودو “جام رمضان” و تقدیر از سعید مولایی جودوکار المپیکی تهران

 

مسابقات جودو بزرگسالان آقایان استان تهران “جام رمضان” با قهرمانی تیم شبهای گلوبندک به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، وزن کشی مسابقات در سالن شهید موگویی انجام و رقابتها به همت هیئت جودو و کوراش استان تهران و با حمایت “گروه اقتصادی توسعه” در سالن شهید افراسیابی برگزار شد.

بیش از ۱۸۰ جودوکار متولد ۲۹/۱۲/۷۷ و قبل از آن، در این رقابتها که در اوزان ۵۵- ،۶۰- ، ۶۶-، ۷۳-، ۸۱-،۹۰-،۱۰۰- و۱۰۰+کیلوگرم با دو کیلوگرم ارفاق وزنی برگزار شد، شرکت کردند که پس از تیم شبهای گلوبندک، تیم های پدافند و شمیرانات دوم و سوم شدند.

در حاشیه مسابقات جام رمضان که با حضور محمد بلوطی سرپرست هیئت جودو و کوراش استان تهران، دیگر مسئولان هیئت، پیشکسوتان و قهرمانان انجام شد، از سعید مولایی جودوکار المپیکی استان تهران تقدیر گردید و ضمن آرزوی موفقیت برای او در المپیک ریو، هدیه۱۵ میلیون ریالی هیئت جودو استان تهران به این قهرمان ارزنده اهدا شد.

همچنین مراسم تقدیر از مهدی برقمدی قهرمان شاخص نوجوانان کشور، شایان نصیر پور و علی بصیری قهرمانان کوراش کشور، رحمان رحمانی فر نائب قهرمان کاتا کشور و کیوان حقیقت نائب قهرمان کاتا کشور، برگزار شد و با آرزوی موفقیت های بیشتر  برای این قهرمانان جودو و کوراش پایتخت، هیئت جودو و کوراش استان تهران، هدایای نقدی را توسط مسئولان و میهمانان به آنان اهدا کرد.

 

judo ramazan1

judo ramazan5

judo ramazan7

judo ramazan2

judo ramazan6

judo ramazan8

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط