رقابت ۱۶۱ ورزشکار از ۴۶ تیم در مسابقات جودو نوجوانان استان تهران  

مسابقات جودو نوجوانان استان تهران با شرکت ۱۶۱ ورزشکار از ۴۶ تیم طی دو روز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، در روز اول مسابقات ورزشکاران اوزان ۵۰-،۵۵-،۶۰- و۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی رفتند که در وزن ۵۰-کیلوگرم با حضور ۲۲ ورزشکار، امیرعباس چوپان(برق تهران)مقام نخست، مهدی شکر(خلیج فارس)مقام دوم و اشکان برغمدی(شهید ابراهیم اصغری) و متین مسکوتی (برق تهران) نیز مقام سوم را از آن خود کردند. در وزن ۵۵- کیلوگرم که با شرکت۲۲ ورزشکار برگزار شد، مهراب قشقایی (امام علی شهرری)مقام اول، امین محبی(برق تهران)مقام دوم، علیرضا بحرانی فرد(بوشهر) و پارسا بجنوردی(برق تهران) مقام سوم مشترک را کسب نمودند. در وزن ۶۰- نیز ۲۷ ورزشکار شرکت کردند که در پایان سبحان قمی و سجاد ملک محمدی (هر دو امام علی شهرری) به ترتیب مقام اول و دوم، اهورا افتخار(برق تهران) وعلیرضا احمدبیگی(برادران کرمی) نیز مقام سوم را از آن خود کردند.

در وزن ۶۶- نیز که با حضور ۲۸ ورزشکار برگزار شد، روزبه حافظی(خلیج فارس)جایگاه اول، محمدحسین مجیدی فرد(برق تهران)جایگاه دوم، مبین علی نیا(پایگاه قهرمانی اسلامشهر) و سینا اکبری(برادران کرمی) جایگاه سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در روز دوم ورزشکاران اوزان ۷۳-،۸۱-،۹۰-و۹۰+کیلوگرم بر روی تاتامی حاضر شدند که در وزن ۷۳-کیلوگرم محمد مهدی صمدی نژاد(بوشهر)مقام نخست، امیرعلی اسماعیل زاده(شهر قدس)مقام دوم و علی اصغر عسکری(برق تهران) و محمدپویا صبوری (نابینایان هرندی) نیز مقام سوم را از آن خود نمودند. وزن ۸۱- کیلوگرم با شرکت۱۰ ورزشکار برگزار شد که ارسلان یوسفی (شمیرانات)مقام اول، محمدحسین شکارچیان(افراسیابی)مقام دوم، مسعود شکرانه(نابینایان هرندی) و دانیال سعادتمند(رشیدی فر) مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن ۹۰- نیز ۱۴ ورزشکار شرکت کردند و در پایان رقابت های این وزن عرفان علی زاده صفت پیشخانی (برادران کرمی) برسکوی نخست ایستاد. محمد امین شکریان (آرش میراسماعیلی)نیز مقام دوم را کسب کرد. سیدسپهر مریخی(شمیرانات) و مهدی شوقی نیا(امام علی شهرری) مقام سوم مشترک را از آن خود کردند. وزن ۹۰+ نیز با حضور ۱۳ ورزشکار برگزار شد و پوریا دنیوی(برق تهران) جایگاه اول، علی درویش(موگویی) جایگاه دوم، سعید پیرکهن(شهید منافی) وعلی ابوذرفرد(برق تهران) نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط