حضور پرشور جامعه بزرگ ورزش و جوانان پایتخت، فردا در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن

چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گواه این واقعیت شیرین است که تاریخ انقلاب، به رغم تلاش های مستمر عوامل و ایادی استکبار جهانی، موفقیت های بی شمار راهبردی را در عرصه های مختلف به ارمغان آورده است.

به گزارش ستاد مناسبت های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، یوم‌الله ۲۲ بهمن و طلوع نور و فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادمان حماسه پیروزی واوج تبلور و به بار نشستن مقاومت و پایمردی های ملت آزادیخواه ایران علیه ظلم و ستم و خفقان رژیم پهلوی و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.
چهل و یکمین سالگرد تولد انقلاب اسلامی ایران را روز سه شنبه درحالی جشن می گیریم که ایران اسلامی پیروزمند و سرافراز با چشم اندازی روشن، در مسیر پیشرفت و اقتدار ملی قرار دارد و خانواده بزرگ ورزش و جوانان استان تهران نیز افتخار دارد با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با حضور پرشور در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان و پاسداشت آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی، حماسه ایی دیگر را به ثبت برساند.
جامعه ورزش و جوانان پایتخت متشکل از مدیرکل، معاونان، مدیران ستادی، روسای حوزه ها و هیات های ورزشی استان تهران، قهرمانان، ورزشکاران و پیشکسوتان پایتخت، همگام با وزارت ورزش و جوانان و همراه با دکتر سلطانی فر، معاونان و مدیران کل، حضور غرورآفرین دیگری را در پیش نگاه جهانیان به منصه ظهور می گذارند و بار دیگر اطاعت خود را از فرامین ولایت فقیه به اثبات رسانده و انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی فریاد می زنند.
فردا(سه شنبه) همه می آئیم؛ همه با هم، دست در دست و شانه به شانه مردم مومن و انقلابی و همیشه در صحنه تا بار دیگر با برپایی راهپیمایی عظیم و تماشایی، برگ زرین دیگری بر افتخارات ایران اسلامی بیفزائیم.
-خانواده بزرگ و پرافتخار جودو استان تهران نیز فردا حضور پرشور و گسترده ای را در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن به نمایش خواهد گذاشت.
– وعده ما و شما؛ ساعت ۹ صبح روز ۲۲ بهمن، ضلع شمالی خیابان آزادی، بعد از حبیب الله، نبش نمایندگی ایران خودرو و کوچه قدیر، غرفه وزارت ورزش و جوانان
print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط