تاکید “پریچهره” بر لزوم تداوم ارتباط دوسویه هیات های ورزشی با اداره کل و فدراسیون

در جلسه هم اندیشی هیات جودو استان تهران با مدیرکل ورزش و جوانان استان، بر لزوم تداوم ارتباط دوسویه هیات های ورزشی با اداره کل و فدراسیون تاکید شد.

 جلسات هم اندیشی هیات های ورزشی با حضور پریچهره مدیرکل، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، سلیمی مسئول گروه هماهنگی امور بانوان، زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و رئیس، نائب رئیس بانوان و دبیر هیات های ورزشی برگزار می شود.
در جلسه هم اندیشی هیات جودو استان تهران، پریچهره ضمن تشکر از فعال و زنده نگه داشتن جودو با توجه به تحریم های فدراسیون بین المللی، گفت: خرسندیم که فعالیت های داخلی همچنان پابرجاست و انگیزه های ورزشکاران این رشته از بین نرفته است. امید داریم با پیگیری های رئیس فدراسیون، این موارد به زودی حل شود.
وی درمورد ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران گفت: مسیر هزینه در راستای تجلیل از قهرمانان این رشته، خیلی مهم است. یکی از دلایلی که قهرمانان خوب حمایت نمی شوند، همین نظام پرداخت پاداش است.
مدیرکل ورزش و جوانان ادامه داد: ما نیز نظام پرداخت پاداش قهرمانان را درمورد تمامی رشته ها در اداره کل بررسی خواهیم کرد.
محمد بلوطی رئیس هیات جودو نیز در جلسه امروز(یکشنبه)، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جودو استان، ابراز امیدواری کرد با پیگیری های فدراسیون جودو و وکلای این فدراسیون مشکلات موجود و موانع حضور ورزشکاران در میادین بین المللی، جهانی و المپیک از بین برود.
print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط