مسابقات جودو منطقه ۳ کشور در تهران برگزار می شود

جلسه مسئولان فدراسیون جودو با محمد بلوطی، محمد حسین سالاری و سعید کرکه آبادی، روسای هیأت های جودو استان های تهران، قم و سمنان برگزار شد.

 در جریان این جلسه، در مورد برنامه و وضعیت مسابقات جوانان و نوجوانان منطقه ای کشور بحث و تبادل نظر و مقرر شد مسابقه منطقه ۳ در تهران برگزار شود.

از دیگر مصوبات جلسه، علاوه بر آنکه تهران به عنوان میزبان مسابقات و سرپرست منطقه انتخاب شد، تدوین برنامه زمانبندی برگزاری مسابقات با هماهنگی کمیته برگزاری و کمیته داوران در دستور کار قرار گرفت تا برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات در هفته آخر بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران انجام شود.

همچنین برگزاری نشست مشترک سرپرست منطقه با رییس کمیته پزشکی، رییس کمیته برگزاری و رییس کمیته داوران در هفته اتی و تنظیم شیوه نامه اجرای مسابقات و ابلاغ به استان های منطقه، مورد تاکید قرار گرفت.

در همین راستا،هیأت جودو استان تهران در نظر دارد مسابقات انتخابی در رده سنی جوانان و نوجوانان را به صورت منطقه‌ای در اواسط بهمن ماه برگزار کند.

 شرایط مسابقات انتخابی به شرح زیر است:

🔹رده سنی نوجوانان: ۸۱/۱۰/۱۱ الی ۸۴/۱۰/۱۰

🔹رده سنی جوانان: ۷۸/۱۰/۱۱ الی ۸۱/۱۰/۱۰

🔹دارا بودن حداقل کمربند قهوه‌ای

گفتنی است تقسیم بندی مناطق استان های کشور برای مسابقات جودو نوجوانان و جوانان هم ابلاغ شد و تهران، توابع تهران، البرز، قم و سمنان در منطقه ۳ قرار گرفتند.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط